Nevěsty a ženichové je pro Vás připravená svatební stránka, která Vás provede světem svateb. Je mnoho svatebních webů, ale nejsou jen o svatbách, ale o svatební reklamě a to chceme nyni změnit a zaměřit se na svatební služby a vše co souvisí s nevěstou a ženichem. Doporučujeme jen ověřené svatební služny na Vaši svatbu. Svatební fotografové, svatební dorty, svatební šaty, souhrn radnic a zámků, svatební foto, svatba a svatební kordinátor. Vše o svatebním veselí.

Svatba je pro každého, kdo se jí účastní, jedinečnou životní událostí. Zejména novomanželé se k ní budou v budoucnu mnohokrát vracet ve vzpomínkách. Stejně výjimečná událost je to ovšem i pro fotografa. Specifi kum svatební fotografie spočívá po technické stránce hlavně v nutnosti zvládnout velký rozdíl v kontrastu a jasu fotografovaného snímku. Problémem bývá zejména současné hojné zastoupení bílé a černé barvy, přičemž obě jsou na fotografi i většinou stejně důležité. Aby toho nebylo málo, musí fotograf zajistit i přirozenou barvu pleti fotografovaných osob, které jsou na svatební fotografi i tím nejdůležitějším objektem. Mnohdy bývá výsledkem nestejnoměrně exponovaná scéna; podaří se nám například zachytit perfektně a přirozeně prokreslený obličej nevěsty, ale ze svatebních šatů vznikne jednolitá, bílá plocha bez kresby. Není ale nutné si zoufat, ve většině případů se jedná jen o technickou chybu, které se lze snadno vyvarovat a u jejíhož odstranění nám výrazně napomůže digitální technologie.

Svatební fotografií jsem si vzal jako ukol na našem trhu pozvednout na nejvyšší možnou úroveň. Svatební fotograf je závazek k mnoha nevěstám a jejím svatebním fotografiím. Již mnoho let zpracovávám svatební fotografie do originálních svatebních knih. Jako svatební fotograf jsem nasal autorskou knihu Fotografujeme svatbu - Vladimír Illetško.

fotograf v akci, svatební den, svatební foto fotograf v akci - krok za krokem svatební foto 4 you svatebnifoto home - svatební foto architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura architektura

www.profesionalnifotograf. cz - svatební fotograf - vladimir@profesionalnifotograf.cz gsm + 420 776 266 516 foto © vladimír illetško 2008 - 2015

Děkuji za návštevu mé svatební prezentace. Na těchto strankách naleznete mnoho inspirace na svatebnifotografie. Profesionálním fotografem jsem již řadu let, kde jsem během této doby získal mnoho zkušeností a hlavně inspirace, jak nejlepe zachytit nejzajímavější okamžiky Vaší svatby. Každá svatba je neopakovatelná a tak doporučuji si objednat svatebního fotografa na tak důležitý den. Svatební fotografie a video jsou jedny zmála co Vám ze svatebního dne zůstane. Originální svatební fotografie pro Vás zpracuji do svatebního alba a nebo vytvořím unikátní svatební knihu. Samozřejmostí u mé práce je návšteva svatebního místa se svatebčany před svatbou, abychom připravili místa pro neopakovatelné svatebnífoto. Jako bonus máte k dispozici moji asistentku, která Vám ráda ve svatební den pomůže se svatební kyticí, kabelkou a když náhodou zaprší, tak je vždy připravena Vám zakrýt svatební účes originálním svatebním deštníkem.