Děkuji za návštevu mé svatební prezentace. Na těchto strankách naleznete mnoho inspirace na svatebnifotografie. Profesionálním fotografem jsem již řadu let, kde jsem během této doby získal mnoho zkušeností a hlavně inspirace, jak nejlepe zachytit nejzajímavější okamžiky Vaší svatby. Každá svatba je neopakovatelná a tak doporučuji si objednat svatebního fotografa na tak důležitý den. Svatební fotografie a video jsou jedny zmála co Vám ze svatebního dne zůstane. Originální svatební fotografie pro Vás zpracuji do svatebního alba a nebo vytvořím unikátní svatební knihu. Samozřejmostí u mé práce je návšteva svatebního místa se svatebčany před svatbou, abychom připravili místa pro neopakovatelné svatebnífoto. Jako bonus máte k dispozici moji asistentku, která Vám ráda ve svatební den pomůže se svatební kyticí, kabelkou a když náhodou zaprší, tak je vždy připravena Vám zakrýt svatební účes originálním svatebním deštníkem.

Atypická místa - svatební fotografie oživí neobvykle vybraná místa. Snímky z radnice či zámku má leckdo. Hledejte proto místa, kde by nikoho ani nenapadlo fotografovat svatbu. Hodí se i lokality, které dobře známe z každodenního života – obchodní areál, kluziště, vlakové nádraží, golf, průmyslová zóna, nebo sjezdovka. Při návštěvě některých z nich je ale dobré se předem domluvit s fotografem na daném místě, zda a za jakých podmínek tam se dá fotografovat. Zajímavá místa, kde se na fotografi ích mohou objevit i neznámí lidé, jsou sportoviště, dráhy pro kolečkové brusle, minigolf, zimní kluziště, plavecký bazén atd., v letních měsících třeba plovárna nebo pláž. Pokud patří novomanželský pár mezi vášnivé sportovce, určitě je podobný nápad zaujme a potěší. Důležité při fotografování v těchto prostorách je, aby na výsledných fotografiích nebyly zachyceny jiné postavy.

Fotografie rodičů a blízkých příbuzných - tento druh fotografi í je často nejnáročnější. Mnohdy se rodiče chovají jako malé děti, které se nechtějí fotografovat, utíkají a skrývají se před objektivem. Musíte na ně opatrně a pomalu. I během oblékání se dají pořídit zajímavé fotografie Bariéra mezi nimi a fotoaparátem se musí nejprve prolomit. K fotografiím z příprav rodičů musíte přistupovat velmi obezřetně. Nesmíte je příliš vyplašit, většina žen má pocit, že pokud nejsou náležitě upravené, vypadají na fotografiích příšerně. Tento pocit jim musíte vyvrátit a navodit atmosféru výjimečnosti. I fotografie bezradně pobíhajících rodičů mají nesmírnou hodnotu pro novomanžele, kteří je docení až za mnoho let. Při svatbách se rodiče setkávají i s příbuznými, s kterými se už řadu let neviděli. Během těchto momentů nesmíte zaváhat, jsou to bezprostřední a neopakovatelné okamžiky. Také je to moment překvapení, kdy vás ještě nestihli v návalu emocí vzít na zřetel.

svatby svatby
home
email: vladimir illetško
mapa stránek