Přijďte si vyzkoušet jaké je to být fotomodelkou. Můžete si nechat vytvořřit set kartu a třeba i fotobook. Třeba si jen splníte svůj sen. Dokážete něco nového ve svém životě. Tak úžasná profesionální zkušenost - Není nemožné to nezkusit.

Portrétní fotografii je možné si nechat vyfotografovat hned z několika různých důvodů. Především je to jedna z možností zachycení podoby člověka pro časy budoucí. Další možností je pořízení portrétní fotografie jako dárek pro někoho blízkého.

Fotografie může dívka nebo jiná zajímavá tvář použít pro prezentaci v modelingových a hostesingových agenturách, nebo jako fotky do booku a pro setkartu. Celou dobu fotografování se o Vás stará zkušená vizážistka.

fotografie modelky
foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky foto modelky home
email: vladimir illetško
mapa stránek